| koleżanka (21-10-2008, 19:13:16, IP: 195.116.41.193) pozdrowienia dla klasy 2. gimnazjum a szczególnie dla dziewczyny (J.K)
d bednarz (18-10-2008, 14:27:01, IP: 195.116.41.193) pozdro dla justisi z 2g jesteś super
szalony (08-10-2008, 21:05:11, IP: 83.16.134.186) przyznam ze stronka nabrala kolorow gratulacje oby uczniowie tak sie zmieniali na lepsze pozdro z angli
AlA (06-10-2008, 17:38:20, IP: 83.11.158.130) Superowska Stronka:))) Gratulacje
ja (04-10-2008, 23:42:30, IP: 195.116.41.193) no, nooo admin zrobiłeś kawał dobrej roboty - ładnie;)
nick (01-10-2008, 09:24:59, IP: 83.25.153.33) Gratulacje p. Janie. super grafika. Pozdrawiam wszystkich
Michał (30-09-2008, 10:20:18, IP: 83.11.148.77) Goraco pozdrawiam kolegów, super stronka.
kamil (29-09-2008, 13:20:58, IP: 83.11.191.54) Pozdrawiam wszystkich uczniów i nauczycieli z mojej szkoły. Życzę sukcesów.
;))))))))) (28-09-2008, 02:13:54, IP: 195.116.41.193) Pozdro dla wychowawcy kl. 2 gim.Jest Pan suuper;)))
kolego (27-09-2008, 12:05:44, IP: 83.3.84.66) Super stronka pozdro dla klasy 3 gim a szczególnie dla wszystkich dziewczyn jestescie super
Strony: << < 5 6 7 8 9 10 11 12 (13) 14 > >>
| |