| „Posadź z nami drzewo!” w… Nowym Lublińcu |
| 
30 kwietnia 2026 r. w Nowym Lublińcu zrobiło się naprawdę zielono! Mieszkańcy wsi wspólnie wzięli udział w akcji „Posadź z nami drzewo!” – i trzeba przyznać, że poszło im świetnie!
Cieszymy się, że część naszych uczniów również dołączyła do tego pięknego przedsięwzięcia. To była nie tylko lekcja troski o środowisko, ale też świetna okazja do integracji i wspólnego działania. Ogromne brawa i podziękowania dla Pani Sołtys, Koła Gospodyń Wiejskich, OSP oraz wszystkich mieszkańców – za zaangażowanie, energię i serce włożone w tę inicjatywę! A KGW dodatkowo zadbało o miłą atmosferę, przygotowując pyszny poczęstunek – dziękujemy!
admin, 16-05-2026, odsłon: 71 | |