| 
2 czerwca 2026 r. w naszej szkole świętowaliśmy podwójnie – Dzień Patrona Szkoły oraz Dzień Dziecka.
Czytaj więcej (dodano: 06-06-2026, odsłon: 26) | |
| 
29 maja 2026 r. dzieci z przedszkola oraz klas I–III wybrały się do MDK w Lubaczowie na spektakl „Pinokio”.
Czytaj więcej (dodano: 06-06-2026, odsłon: 24) | |
| 
W dniach 28 – 29 maja 2026 r. 27 uczniów naszej szkoły z klas 4-8 wzięło udział w wycieczce do Opola i Wrocławia.
Czytaj więcej (dodano: 06-06-2026, odsłon: 30) | |
| 
26 maja 2026 r. obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. To jeden z tych dni, które zostają w sercu na długo… Nasze przedszkole w tym dniu wypełniło się miłością, wzruszeniem i dziecięcą radością. Maluchy z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w rolę małych artystów, by poprzez piosenki, wierszyki i taniec podziękować swoim Rodzicom za codzienną troskę, ciepło, cierpliwość i bezwarunkową miłość.
Czytaj więcej (dodano: 06-06-2026, odsłon: 23) | |
| 
22 maja 2026 r. w naszej szkole gościliśmy niezwykłego gościa! Odwiedziła nas Pani wraz ze swoim podopiecznym – prawdziwym kangurem! Dzieci miały okazję z bliska zobaczyć to wyjątkowe zwierzę, dowiedzieć się wielu ciekawostek o jego życiu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
Czytaj więcej (dodano: 06-06-2026, odsłon: 25) | |
| 
W dniach 11 – 13 maja 2026 r. nasi Ósmoklasiści pisali swój pierwszy w życiu poważny egzamin!
Czytaj więcej (dodano: 16-05-2026, odsłon: 79) | |
| 
W ostatnich dwóch miesiącach uczennica klasy V Adela Adamowska zajęła dwa razy I miejsce w plastycznych konkursach powiatowych!
Czytaj więcej (dodano: 16-05-2026, odsłon: 88) | |
| 
6 maja 2026 r. uczniowie klas III–V uczestniczyli w wyjątkowym koncercie rekrutacyjnym w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. K. Komedy w Lubaczowie.
Czytaj więcej (dodano: 16-05-2026, odsłon: 78) | |
| 
30 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbyła się także uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.
Czytaj więcej (dodano: 16-05-2026, odsłon: 73) | |
| 
30 kwietnia 2026 r. w Nowym Lublińcu zrobiło się naprawdę zielono! Mieszkańcy wsi wspólnie wzięli udział w akcji „Posadź z nami drzewo!” – i trzeba przyznać, że poszło im świetnie!
Czytaj więcej (dodano: 16-05-2026, odsłon: 70) | |