Menu strony
Strona główna
Wiadomości
Nasza szkoła
Historia
Galeria
Filmy
Download
Księga gości
Forum
Albumy
Kontakt
Czytnik RSS
Wyszukiwarka
Szkoła Podstawowa

Szkolnik

Statut Szkoły Podstawowej

Foto galeria


Kontakt

Dyrektor Szkoły
Alicja Szynal

tel. 016 6311567
splubliniec@wp.pl 

Zapraszamy

Kalendarz
Administrator

janbankowski@wp.pl

Absolwenci

Rok 1949/50

Jebas Franciszek, Kuraś Ludwik, Mielniczek Janina, Skiba Stefania, Szczygieł Kazimierz, Ważny Józef, Wojtuch Władysława

Rok 1950/51

Chorzępa Helena, Grygiel Julia, Kowalski  Czesław, Kozioł Julian, Kurasińska Rozalia, Moskal Danuta, Szczygieł Franciszek, Żuk Tadeusz

Rok 1951/52

Chmura Stanisława, Gąsiorek Helena, Gondek Józef, Kozioł Roman, Maziarz Helena, Mielniczek Emilia, Ważny Stanisław, Wilk Stanisław, Żuraw Jan

Rok 1952/53

Gondek Jan, Klimek Stanisław, Mazurkiewicz Kazimierz, Nieć Władysław, Ramian Ignacy, Szczygieł Stefania, Wingert Jan, Wojtuch Stanisław

Rok 1953/54

Kobylarz Józef, Łach Franciszek, Maziarz Janina, Pachla Helena, Ramian Krystyna, Sądej Katarzyna, Szczygieł Helena, Wojtuch Antonina, Wojtuch Tadeusz, Żuraw Ferdynand

Rok 1954/55

Kędzior Eugeniusz, Klimek Barbara, Maciuła Kazimierz, Maciuła Tadeusz, Maziarz Michalina, Olszewska Maria, Pomagiel Helena, Rekuć Renata, Wojtuch Aniela, Wolańczyk Stanisław

Rok 1955/56

Farion Krystyna, Kowalska Teresa, Kusa Marta, Płoucha Wanda, Szczygieł Małgorzata, Szczygieł Zuzanna, Żuraw Zofia

Rok 1956/57

Giemza Józef, Kopacz Józef,Kuraś Franciszek, Olszewski Stanisław, Pachla Gabriela, Ramian Bernard, Ważny Alfred, Ważny Franciszek

Rok 1957/58

Grygiel Marian, Kobylarz Maria, Kopacz  Marian, Maciuła Marian, Mielniczek Michał, Olszewska Cecylia, Pachla Gabriela, Pomykała Maria, Ramian Bernard, Ramian Eleonora, Sudyn Anastazja, Ważny Izydor, Zygarlicki Teofil

Rok 1958/59

Bakalarczyk Eugenia, Buczkowska Ryszarda, Gondek Władysław, Kogut Maria, Koper Krystyna, Kusy Adolf, Sławińska Wanda, Szczygieł Jacek, Tabaka Kazimierz, Wingert Feliks, Żuraw Julia, Żuraw Kazimierz

Rok 1959/60

Kobylarz Stanisława, Majowicz Helena, Pachla Maria, Płoucha Irena, Polak Józefa, Rawska Anna, Sawicka Krystyna

Rok 1960/61

Gondek Zofia, Kopacz Barbara, Koper Lucyna, Kuraś Stanisława, Łyda Genowefa, Łyda Roman, Madej Krystyna, Mazurkiewicz Mieczysław, Mistura Danuta, Olszewska Józefa, Pawelec Janina, Rola Krzysztof, Sudyn Stefan, Szczygieł Janina, Tabaka Zofia, Watrak Maria, Ważna Zofia, Wnęk Danuta

Rok 1961/62

Augustyn Józefa, Bartkiewicz Stanisław, Bida Maria, Buczkowski Stanisław, Chamot Teresa, Chowaniec Eugeniusz, Farion Donat, Kogut Krystyna, Kuźma Stanisława, Maciuła Mieczysław, Majowicz Maria, Mielniczek Mieczysław, Mielniczek Stanisław, Misiak Maria, Nienajadło Maria, Pachla Wiesław, Pasisz Danuta, Płoucha Maria, Rola Andrzej, Szynal Tadeusz, Wilk Franciszek, Wojtuch Emilia

Rok 1962/63

Bakalarczyk Kazimiera, Drelich Stanisław, Gumieniak Władysław, Jebas Ludwik, Job Emilia, Kołodziej Maria, Kopacz Regina, Krężel Stanisława, Łach Jan, Maciuła Helena, Mazurkiewicz Stanisław, Nienajadło Marian, Olko Franciszek, Pieroński Józef, Ramian Władysława, Tabaka Jan, Wingert Stanisława

Rok 1963/64

Buczkowska Kazimiera, Chamot Emilia, Chowaniec Zofia, Drelich Eugenia, Grygiel Henryk, Jankowski Władysław, Kopta Maria, Kurasińska Maria, Leśniak Janina, Łach Stanisława, Łyda Janina, Madej Maria, Mazurkiewicz Helena, Misztura Maria, Nienajadło Janina, Nienajadło Walenty, Nienajdło Władysława, Pacuła Irena, Pasisz Tadeusz, Pawelec Władysława, Płoucha Danuta, Sroka Kazimiera, Szczygieł Aniela, Tabor Franciszek, Watrak Leokadia, Wilk Józef, Wróbel Zbigniew

Rok 1964/65

Bida Genowefa, Bielecka Genowefa, Farion Stanisław, Filipowicz Anna, Jankowska Janina, Job Helena, Kołodziej Bronisław, Kusa Eugenia, Kuźma Zbigniew, Majowicz Józef, Majowicz Tadeusz, Mazurkiewicz Leon, Mękal Jan, Misiak Jan, Misiak Józef, Miszczak Teresa, Nienajadło Helena, Nienajdło Stanisława, Olko Maria, Olko Mieczysław, Ramian Maria, Rawska Janina, Rębacz Lech, Rola Magdalena, Sawicki Zbigniew, Skomro Stanisława, Szynal Józef, Szynal Zbigniew, Śliż Zofia, Ważna Maria, Wnęk Zbigniew, Żuraw Krystyna

Rok 1965/66

Bakalarczyk Jan, Kogut Zbigniew, Kołodziej Eugeniusz, Kołodziej Jan, Kopacz Bogusław, Kopta Jan, Majowicz Krystyna, Majowicz Maria, Mazurkiewicz Kazimierz, Mękal Bolesław, Misiak Krystyna, Miśtura Henryk, Nicpoń Maria, Olszowy Stanisław, Pawelec Wanda, Polak Stanisława, Tabor Ryszard

Rok 1966/67

Bielecka Irena, Kopacz Urszula, Mielniczek Zdzisław, Pietrońska Zofia, Szczygieł Danuta, Watrak Janina, Zimna Barbara

Rok 1967/68

Bartkiewicz Helena, Brzeźak Maria, Buczkowski Franciszek, Chamot Janina, Chowaniec Maria, Farion Stanisław, Gumieniak Emilia, Job Mieczysław, Kaczorowski Edward, Kolano Irena, Kołodziej Jadwiga, Kołodziej Jan, Kołodziej Stanisław, Kopacz Bogusław, Krężel Karolina, Kublas Marian, Kusa Janina, Łach Janina, Madej Genowefa, Mazurkiewicz Danuta, Mękal Kazimiera, Pata Mieczysław, Płoucha Lesław, Ramian Maria Krystyna, Ramian Tadeusz, Sondej Jan, Szczygieł Tadeusz, Tabor Jan, Wojtuch Krystyna, Wojtuch Mieczysław, Wróbel Bogusława

Rok 1968/69

Bielecki Jan, Farion Józef, Gałas Teresa, Giebus Jan, Gumieniak Mieczysław, Kołodziej Jan, Kołodziej Kazimierz, Kołodziej Stanisław, Kołodziej Tadeusz, Kopacz Krzysztof, Kozyra Marian, Łyda Halina, Majowicz Józef, Misiak Mieczysław, Mistura Tadeusz, Nieć Halina, Nienajadło Danuta, Nienajadło Tadeusz, Pasisz Janina, Pawelec Józef, Ramian Genowefa, Ramian Zdzisław, Rębacz Wiktor, Rubacha Halina, Smycz Józef, Szynal Teresa, Wojtuch Helena, Wróbel Helena, Zimna Halina, Żuraw Irena

Rok 1969/70

Czernik Teresa, Duda Kazimierz, Głowa Krystyna, Kaniuk Teresa, Kogut Tadeusz, Kołodziej Helena, Kopacz Adam, Koraszyński Leon, Kostyra Tadeusz, Kozicka Barbara, Kurasiński Janusz, Kusa Helena, Kut Ryszard, Kuźma Bogusława, Kuźma Zdzisław, Majowicz Franciszka, Mazur Danuta, Mękal Jan, Moskal Grażyna, Nienajadło Henryk, Nienajadło Władysław, Olko Helena, Panek Genowefa, Pomagiel Zbigniew, Rubacha Wiesław, Szczygieł Jan, Szynal Zofia, Tabor Stanisław, Tychanowicz Jan, Watrak Władysława, Wojtuch Maria

Rok 1970/71

Bielecka Janina, Brzeźak Helena, Chamot Krystyna, Chowaniec Stanisława, Drelich Lesław, Duda Halina, Eck Janina, Farion Maria, Filipowicz Elżbieta, Głowa Zbigniew, Jankowski Zbigniew, Kołodziej Anna, Kowal Ryszard, Kublas Zofia, Kudyba Janina, Kurasiński Franciszek, Kwaśnik Zdzisław, Mękal Grażyna, Nieć Stanisława, Nienajadło Ryszard, Nowosielski Stanisław, Ostafińska Halina, Pasisz Stanisław, Płachta Genowefa, Pomagiel Bernadeta, Sadło Teresa, Szynal Lesław, Watrak Mieczysław, Wojtuch Franciszek, Wojtuch Maria, Wróbel Władysław

Rok 1971/72

Bartkiewicz Władysława, Farion Kazimierz, Kielar Józef, Kołodziej Franciszek, Kostyra Danuta, Kublas Maria, Kurasińska Celina, Kurasiński Czesław, Kut Teresa, Kuźma Grażyna, Lesiczka Maria, Olko Irena, Paluch Petronelka, Ramian Danuta, Ramian Marian, Rubacha Marian, Skomro Maria, Sobań Wiesław, Szynal Mieczysław, Wawrów Bożena, Wróbel Maria

Rok 1972/73

Brzeźak Bogumiła, Chamot  Tadeusz, Chowaniec Roman, Duda Stanisław, Farion Tadeusz, Głowa Teresa, Jankowski Stanisław, Koraszyński Ludwik, Kowal Krystyna, Kurasińska Maria, Kuźma Maria, Łyda Stanisław, Nienajdło Emilia, Olesek Maria, Pachla Danuta, Pawelec Krystyna, Piątek Czesław, Pomagiel Janina, Rubacha Zofia, Sadło Marian, Śliż Stanisław, Tabor Marian, Wróbel Zbigniew

Rok 1973/74

Bartkiewicz Tadeusz, Bielecki Edward, Gałas Teresa, Głowa Tadeusz, Kędzior Maria, Kędzior Zbigniew, Kielar Tadeusz, Kołodziej Ryszard, Kopacz Jerzy, Kozicka Alicja, Lesiczka Zdzisław, Pachla Józef, Panek Stanisław, Pata Marian, Płachta Henryk, Płachta Zofia, Pomagiel  Henryk, Ramian Anna, Ramian Halina, Rawska Maria, Rębacz Maria, Szynal Jerzy, Szynal Maria,Śliż Stanisław, Tabor Maria, Wawrów Kazimierz, Ważna Grażyna

Rok 1974/75

Bakalarczyk Wanda, Bartkiewicz Teresa, Bliźniak Bronisława, Byra Maria, Drelich Michał, Kobylarz Irena, Kowal Irena, Kozicki Ryszard, Kublas Stefania, Kudyba Marian, Kuźma Wiesław, Lesiczka Bożena, Łach Czesław, Łach Krystyna, Łyda Lesław, Madej Franciszek, Majowicz Władysława, Mazurkiewicz Zenon, Miśtura Czesław, Nienajadło Krzysztof, Ostafińska Zdzisława, Piątek Teresa, Pomagiel Zdzisława, Ramian Zdzisława, Sadło Józef, Skomro Józef, Szczygieł Józef, Szczygieł Wanda, Wojtuch Celina, Żuraw Ryszarda

Rok 1975/76

Bida Teresa, Bielecki Adam, Bielecki Czesław, Cyran Krystyna, Drozda Wiesław, Głowa Stanisław, Kołodziej Krystyna, Kostyra Maria, Kudyba Mieczysław, Kupczyk Stanisława, Kurasińska Ewa, Kusy Zdzisław, Kut Józef, Lesiczka Zuzanna, Lesiczka Zygmunt, Majowicz Czesława, Mękal Maria, Morko Franciszek, Pata Józef, Podolak Elżbieta, Stankiewicz Renata, Sudyn Maria, Szynal Andrzej, Wawrów Ryszard, Wojtuch Leokadia, Żuraw  Lucyna

Rok 1976/77

Bakalarczyk Stanisław, Bida Józefa, Bielecki Zygmunt, Bliźniak Bogusław, Duda Wiesław, Głowa Maria, Kaczorowski Mieczysław, Kołodziej Bożena, Kudyba Andrzej, Kupczyk Genowefa, Łach Maria, Łyda Józef, Morko Maria, Olszowy Ferdynand, Paluch Irena, Panek Zbigniew, Pata Jan, Pełka Teresa, Pi±tek Tadeusz, Polak Anna, Pomagiel Alicja, Ramian Janusz, Rębacz Zenon, Rubacha Stanisław, Skomro Elżbieta, Sobań Bożena, Szuba Zbigniew, Szynal Eugeniusz, Ważny Ryszard, Żuraw Zdzisław

Rok 1977/78

Bielecka Teresa, Cyran Małgorzata, Kawalerska Danuta, Kołodziej Alina, Kołodziej Bogusława, Kopacz Lucjan, Koraszyński Czesław, Lesiczka Alicja, Lesiczka Kazimierz, Mazurkiewicz Alicja, Mazurkiewicz Czesława, Nieć Krystyna, Nieradka Adam, Podolak Bożena, Pokrywka Krystyna, Polak Grażyna, Przestrzelski Zdzisław, Ramian Bogusława c. Franciszka, Ramian Bogusława c. Stanisława, Ramian Elżbieta, Szczepański Zenon, Wawrów Elżbieta, Ważna Anna, Wilk Lesław, Wilk Zdzisław, Zarzycka Maria

Rok 1978/79

Bakalarczyk Teresa, Cyran Irena, Drozda Stanisław, Farion Urszula, Jankowski Kazimierz, Kawalerska Grażyna, Kielar Wiesław, Kudyba Maria, Kudyba Zdzisław, Kut Anna, Kuźma Barbara, Kwaśnik Danuta, Łach Wiesław, Mielniczek Bogusław, Misiak Marek, Olchowy Zbigniew, Osztap Czesław, Panek Halina, Pata Stanisława, Podwika Feliks, Pokrywka Zofia, Ramian Wojciech, Rubacha Bogusława, Solak Elżbieta, Stachurski Ryszard, Szuba Alina, Szynal Elżbieta, Watrak Stanisława, Wojtuch Ryszard, Zimna Dorota

Rok 1979/80

Cyran Maria, Gudz Lesław, Krysa Bogdan, Kupczyk Anna, Kurasińska Alicja, Lesiczka Ryszard, Maciuła Bogusław, Myćka Tomasz, Nieradka Józefa, Olchowa Maria, Podolak Mirosław, Podwika Irena, Polak Ryszard, Ramian Maria, Skomro Czesław, Sudół Grzegorz, Szczepański Mariusz, Szwed Wiesława, Wilk Anna, Zaborniak Zofia, Żuraw Krzysztof

Rok 1980/81

Bakalarczyk Zuzanna, Cyran Bogusława, Kasperska Elżbieta, Kawalerska Maria, Kędzior Bożena, Kołodziej Andrzej, Kupiec Andrzej, Lesiczka Mariusz, Łach Janusz, Mazurkiewicz Andrzej, Mazurkiewicz Janusz, Nieradka Piotr, Piątek Stanisław, Piścio Maria, Przestrzelski Stanisław, Rokita Anna, Sobań Wacław, Szynal Tadeusz, Wierzbicka Barbara, Wingert Bogusław, Zaborniak Krystyna, Zarzycka Małgorzata

Rok 1981/82

Czernik Andrzej, Gałas Andrzej, Kawalerska Bogusława, Kędzior Krystyna, Kogut Alicja, Kudyba Andrzej, Maciuła Dorota, Małyszek Małgorzata, Mazurkiewicz Waldemar, Mękal Stanisław, Mielniczek  Ireneusz, Nieradka Anna, Olszewski Krzysztof, Pisarczyk Bernadetta, Podolak Waldemar, Ramian Barbara, Ramian Małgorzata, Rawska Danuta, Rokita Ewa, Sadło Małgorzata, Skomro Ryszard, Suski Mariusz, Szczygieł Dorota, Szuba Teresa, Szwed Anna, Szwed Ewa, Wilk Stanisław, Wojtuch Stanisława

Rok 1982/83

Bliźniak Jan, Czernik Anna, Foryt Beata, Głowa Lucyna, Gudz Beata, Kasperska Zdzisława, Kędzior Irena, Kogut Barbara, Kogut Urszula, Krysa Andrzej, Kupczyk Jolanta, Łach Andrzej, Mazurkiewicz Jolanta, Mazurkiewicz Urszula, Niechaj Stanisław, Nieradka Andrzej, Piątek Zdzisław, Piścio Jerzy, Polak Barbara, Polak Krzysztof, Szwed Andrzej, Szynal Dorota, Wilk Joanna, Wróbel Marek, Zaborniak Lesław, Ziemianin Lucyna

Rok 1983/84

Cyran Dorota, Grab Jerzy, Kogut Maria, Koraszyńska Elżbieta, Kostyra Halina, Leja Dariusz, Lesiczka Mieczysława, Maciuła Jerzy, Małyszek Elżbieta, Mazurkiewicz Zuzanna, Nieradka Andrzej, Pisarczyk Elżbieta, Przestrzelska Grażyna, Rubacha Ewa, Sobań Wanda, Szczygieł Dariusz, Szynal Waldemar, Ważna Jolanta, Żyła Stanisław

Rok 1984/85

klasa a
Chowaniec Beata, Głowa Dariusz, Hanasiewicz Mariusz, Kogut Adam, Kogut Bogdan, Krysa Janusz, Kudyba Lucyna, Kuźmiar Krystyna, Niechaj Paweł, Olszewska Jolanta, Płoucha Beata, Sobań Maria, Sopel Barbara, Szczepańska Anna, Szczepańska Jolanta, Wawrów Katarzyna, Wilk Katarzyna, Wingert Adam, Zaborniak Kazimiera

Rok 1984/85

klasa b
Berdzik Edyta, Kielar Ryszard, Kudyba Stanisław, Łach Krzysztof, Mękal Piotr, Mielniczek Janusz, Niedziela Paweł, Paluch Elżbieta, Piścio Alicja, Podwika Urszula, Polak Dariusz, Saj Marek, Skomro Zdzisław, Solak Franciszek, Sudyn Artur, Wierzbicki Marek, Zaborniak Barbara, Ziemianin Jerzy, Żyła Czesław

 

Rok 1985/86

Bakalarczyk  Krzysztof, Chowaniec Janusz, Czernik Józef, Głowa Teresa, Grab Janusz, Kasperski Adam, Kowal Maria, Krawczyk Jacek, Kuźma Edyta, Makuch Artur, Mazurkiewicz Stanisław, Morko Józef, Olchowa Stanisława, Paluch Krzysztof, Pisarczyk Dorota, Podolak Maria, Polak Dorota, Siwiec Dorota, Sopel Elżbieta, Sudyn Maria, Szwed Krzysztof, Ważny Krzysztof, Wilk Krystyna, Żyła Irena

Rok 1986/87

Berdzik Robert, Cyran Renata, Grzyb Adam, Kogut Wiesława, Kołodziej Wioletta, Koraszyńska Lucyna, Kowal Henryk, Krawczyk Wojciech, Kuźniar Piotr, Łach Grażyna, Łach Teresa, Łach Urszula, Małyszek Dorota, Mazurkiewicz Danuta, Mazurkiewicz Krystyna, Niechaj Mariusz, Olszewska Lidia, Pałczyńska Beata, Pata Andrzej, Pomagiel Beata, Sopel Beata, Sudyn Anna, Szczygieł Ewa, Urban Mariusz, Ważna Agata, Ważna Maria, Zaborniak Dariusz, Zawada Alicja
Zygarlicki Andrzej

Rok 1987/88

Cyran Jolanta, Czernik Maria, Irzyk Anna, Kawalerska Agata, Kołodziej Agnieszka, Krysa Paweł, Kublas Marek, Kupczyk Maria, Kuźma Lucyna, Lesiczka Elżbieta, Łach Elżbieta, Maciejko Marzena, Pilipowski Bogusław, Pisarczyk Małgorzata, Polak Stanisław, Rokita Marta, Siwiec Robert, Skomro Lucyna, Sudyn Halina, Szczepański Grzegorz, Szuba Tomasz, Ścibor Bożena, Urban Janusz, Ważny Robert, Zimna Lidia, Żyła Andrzej

Rok 1989/90

Bliźniak Andrzej, Chowaniec Grzegorz, Głowa Krzysztof, Gudz Halina, Hanasiewicz Wiesław, Kawalerska Joanna, Kozyra Teresa, Kuźma Piotr, Lesiczka Anna, Mazurkiewicz Robert, Niedziela Magdalena, Piścio Mariusz, Podolak Anna, Rutkowska Dorota, Sudyn Mirosław, Szynal Anna, Ścibor Bogumiła, Urbaniak Bogusław, Ważny Andrzej, Wingert Elżbieta, Wróbel Mirosław, Zaborniak Kazimierz, Zygarlicka Iwona, Żyła Zdzisław

Rok 1990/91

Bakalarczyk Iwona, Gondek Roman, Hanasiewicz Anna, Irzyk Sławomir, Kołodziej Beata, Kublas Krzysztof, Kublas Marzena, Kulczycki Marek, Maciejko Marek, Mazurkiewicz Piotr, Miśtura Joanna, Niechaj Nina, Ozimek Beata, Pachla Krzysztof, Paluch Ryszard, Rębacz Arkadiusz, Rubacha Aleksander, Skibicki Ireneusz, Szwed Irena, Szynal Janusz, Ważny Andrzej, Wróbel Paweł, Żyła Michalina

Rok 1991/92

Babicki Grzegorz, Bakalarczyk Alina, Bielecki Dariusz, Górska Aneta, Hanasiewicz Dorota, Kublas Piotr, Lesiczka Barbara, Mazurkiewicz Dorota, Miśtura Marzena, Nienajadło Paweł, Olejnik Iwona, Pilipowski Paweł, Pisarczyk Agata, Płoucha Radosław, Polak Wiesław, Sopel Ryszard, Sudyn Teresa, Szynal Piotr, Śliż Grzegorz, Traczykiewicz Lucyna, Urbaniak Jerzy, Zygarlicki Marek

Rok 1992/93

Babicki Ernest, Bakalarczyk Dorota, Cyran Wojciech, Czernik Iwona, Głowa Adam, Hikawy Maria, Kawalerski Michał, Kądziołka Edyta, Kędzior Maria, Kołodziej Agnieszka, Kołodziej Małgorzata, Krawczyk Ewelina, Kulczycki Rafał, Niechaj Tomasz, Pinkowicz Robert, Saj Agnieszka, Sopel Adam, Szynal Joanna, Szynal Piotr, Ścibor Robert, Ważny Daniel, Wilk Bogdan

Rok 1993/94

Czerkies Kazimierz, Grabik Ernest, Kasperski  Sylwester, Kołodziej Grzegorz, Kołodziej Józef, Kopacz Ewa, Kublas Ryszard, Mistura Robert, Niedziela Piotr, Nienajadło Marek, Pachla Grzegorz, Pata Radosław, Pilipowski Marek, Piścio Konrad, Rokita Marcin, Sobań Stanisława, Solak Rafał, Sudyn Elżbieta, Szczepański Paweł, Śliż Agnieszka, Tabor Przemysław, Ważny Krzysztof, Wilk Joanna

Rok 1994/95

Babicka Alicja, Błakita Mirosław, Czernik Danuta, Farion  Grzegorz, Gondek Małgorzata, Gudz Marcin, Kądziołka Honorata, Kołodziej Daniel, Kołodziej Radosław, Kopacz Dariusz, Krysa Katarzyna, Łach Agnieszka, Madej Monika, Mistura Monika, Musiał Agnieszka, Rębacz Łukasz, Rutkowska Iwona, Siwiec Iwona, Skibicki Mariusz, Sopel Monika, Ścibor Agnieszka, Traczykiewicz Paweł, Urban Alicja, Ważna Alina, Ważny Mirosław, Wierzbicka Anna, Wilk Agnieszka, Zygarlicka Barbara

Rok 1995/96

Błakita Agata, Chowaniec Wacław, Farion Piotr, Głowa Sylwia, Grabik Damian, Kołodziej Sylwia, Krawczyk Michał, Kublas Paweł, Mielniczek Marzena, Nienajadło Anna, Piścio Krzysztof, Sopel Andrzej, Sudyn Krzysztof, Szczepańska Elżbieta, Śliż Iwona, Tabor Grzegorz, Tabor Tomasz, Traczykiewicz Piotr, Ważny Wojciech, Wilk Magdalena, Zaborniak Sławomir, Zygmunt Adam, Żańczak Alicja

Rok 1996/97

Antoniszyn Sabina, Bakalarczyk Marzena, Bundz Marta, Byra Małgorzata, Grabik Arkadiusz, Hanasiewicz Grzegorz, Kołodziej Daniel, Kołodziej Marzena, Kołodziej Tomasz, Łach Anna, Madej Agnieszka, Miedniczek Ewa, Musiał Damian, Niechaj Krzysztof, Nienajadło  Anna, Nienajadło Aleksandra, Pata Agnieszka, Pinkowicz Katarzyna, Rębacz Paweł, Skibiński Sylwester, Sydyn Grzegorz, Szczygieł Agnieszka, Szynal Zygmunt, Tabor Łukasz, Traczykiewicz Marek, Urbaniak Lidia, Warchoł Joanna, Ważny Janusz, Wilk Seweryn, Zaborniak Agnieszka, Zaborniak Anna, Zygmunt Maciej

Rok 1997/98

Bielecki Tomasz, Farion Waldemar, Gumieniak Krystian, Kądziołka Izabela, Kogut Grzegorz, Kołodziej Justyna, Kublas Marta, Mazurkiewicz Witold, Pachla Daniel, Ścibor Joanna, Tabor Marzena, Traczykiewicz Elżbieta, Wingert Maria, Wingert Marian, Wnęk Agnieszka, Zygarlicki Wojciech

Rok 1998/99

Bielecki Grzegorz, Furgała Sylwia, Gaweł Piotr, Kasperska Agnieszka, Kołodziej Dominik, Kołodziej Kamil, Kołodziej Łukasz, Kołodziej Paweł, Kulczyka Aneta, Kupczyk Ewa, Niedziela Maciej, Panek Andrzej, Saj Łukasz, Szczygieł Anna, Szczygieł Joanna, Szczygieł Marek, Szynal Krzysztof, Ważny Tomasz, Wilk Renata, Wojtas Małgorzata, Zaborniak Radosław, Zygmunt Mateusz, Żańczak Anna.

Rok 1999/00

klasa VI
Bańkowska Angelika, Bielecki Damian s. Jana, Bielecki Damian s. Zygmunta, Byra Mariusz, Gondek Janusz, Grelak Łukasz, Kołodziej Andrzej, Kołodziej Robert, Kołodziej Ryszard, Kostyra Tomasz, Krzosok Henryk, Mazurkiewicz Damian, Mazurkiewicz Ewelina, Morko Marzena, Nienajadło Bartłomiej, Perzyński Kamil, Sałek Tomasz, Szczygieł Wojciech, Ścibor Marek, Tabaka Marta, Urbaniak Paweł, Żańczak Danuta, Żyła Katarzyna.

 

Rok 1999/00
klasa VIII
Błakita Jarosław, Byra Monika, Farion Krzysztof, Gaweł Ewa, Głowa Marcin, Gumieniak Monika, Kołodziej Barbara, Kołodziej Piotr, Kudyba Marek, Madej Wiesław, Nienajadło Piotr, Pachla Edyta, Panek Marcin, Pata Paweł, Rębacz Damian, Szwed Dawid, Szynal Magdalena, Szynal Małgorzata, Szynal Mariusz, Śliż Jacek, Warchoł Krzysztof, Wilk Sebastian, Wnęk Łukasz, Wróbel Magdalena

 

Rok 2000/01

klasa VI
Antoniszyn Zofia, Cyran Natalia, Gielarowiec Jakub, Grelak Adrian, Kołodziej Marzena, Kublas Paweł, Kudyba Katarzyna, Łachowski Paweł, Mazurkiewicz Kamil, Mizyn Natalia, Niechaj Wojciech, Olszowa Aneta, Pata Barbara, Rębacz Mateusz, Sliż Krzysztof, Szczygieł Andrzej,Szynal Marta, Szynal Monika, Traczykiewicz Anna, Ważny Paweł, Ważny Sławomir s. Elżbiety, Ważny Sławomir s. Zdzisławy, Wojtas Mariusz, Wojtuch Aleksander

 

Rok 2000/01,
klasa VIII
Bundz Maciej, Czernik Radosław, Furgała Grzegorz, Gielarowiec Anna, Grabik Tomasz, Hanasiewicz Barbara, Kołodziej Marcin, Kostyra Łukasz, Krawczyk Izabela, Kublas Katarzyna, Kudyba Grzegorz, Madej Rafał, Nienajdło Magdalena, Olszowa Sylwia, Panek Łukasz, Perzyński Szymon, Rębacz Katarzyna, Rokita Łukasz, Sałek Agnieszka, Skibicki Daniel, Warchoł Sławomir, Ważna Ewa, Ważny Krzysztof, Ważny Przemysław

Rok 2003/04

Bielecki Bartłomiej, Błakita Marcin, Gaweł Aneta, Górska Dominika, Kiełb Jolanta, Kogut Wojciech, Koraszyński Piotr, Kostek Ewelina, Kostyra Piotr, Kozicki Artur, Madej Beata, Misiura Małgorzata, Pachla Piotr, Pata Katarzyna, Pinda Kamil, Rębacz Seweryn, Sałek Beata, Szynal Grzegorz, Szynal Katarzyna, Tabaka Monika, Tabor Klaudia, Urbaniak Beata, Wojtuch Mateusz, Wszoła Roman, Żyła Tomasz

Rok 2004/05

Bieniarz Iwona, Bliźniak Rafał, Byra Marta, Furgała Aleksandra, Furgała Małgorzata, Gondek Artur, Grelak Ilona, Hałasa Wojciech, Kozicki Adam, Łachowska Małgorzata, Morko Mateusz, Perzyński Krystian, Pierożek Katarzyna, Stec Przemysław, Syryło Damian, Ważny Łukasz, Żyła Anna

Rok 2005/06

Hałasa Agata, Jankowski Janusz, Kogut Michał, Kołodziej Michał, Lesiczka Piotr, Markowicz Anna, Panek Dawid, Pata Anna, Pomorski Adrian, Ramian Małgorzata, Sopel Hubert, Szczygieł Agata, Tasior Wojciech, Ważny Krzysztof, Wojtuch Adam, Wojtuch Wojciech

Rok 2006/07

Bańkowska Maria - Estera, Bliźniak Ireneusz, Hanasiewicz Katarzyna, Kołodziej Alina,Kołodziej Paulina, Koraszyński Jarosław, Kudyba Joanna, Łachowski Tomasz, Markowicz Agnieszka, Mielniczek Małgorzata, Misiura Monika, Morko Kazimierz, Nienajadło Natalia, Pata Małgorzata, Pomorski Marcin, Rubacha Krzysztof, Syryło Grzegorz, Szczygieł Sławomir, Szynal Mariusz, Ważny Andrzej, Wilk Angelika, Wilk Grzegorz, Żuk Jarosław

Rok 2007/08

Bielecka Izabela, Hanasiewicz Agnieszka, Kielar Renata, Kiełb Dorota, Kudyba Magdalena, Luchowski Kamil, Mękal Magdalena, Pata Bartłomiej, Pinda Dominik, Ramian Michał, Steczkiewicz Mateusz, Wawrów Ewelina, Ważna Diana, Ważny Sebastian, Wojtuch Anna

Rok 2008/09

Bielecka Barbara, Bieniarz Justyna, Biłous Barbara, Bliźniak Wiktoria, Błakita Tomasz, Dec Małgorzata, Drozda Damian, Kołodziej Dorota, Kołodziej Ewa, Kołodziej Izabela, Kostek Katarzyna, Steczkiewicz Wioletta, Syryło Bartłomiej, Szynal Paweł, Ważny Bartłomiej, Ważny Wiktor, Wilk Barbara, Wingert Kamil

Rok 2009/2010

Bakalarczyk Arkadiusz, Bakalarczyk Dominika, Kołodziej Marta, Kołodziej Mariusz, Kozicki Paweł, Kulczycka Justyna,Leja Bogusław, Mazurkiewicz Jakub, Rutkowski Paweł, Szynal Krzysztof, Szynal Mateusz, Ważny Angelika, Wojtas Ewa, Wróbel Patrycja, Zygarlicka Elisa, Żyła Kamil, Żyła Małgorzata, Żyła Mariusz.

Rok 2010/2011

Biłous Monika, Garbacz Sebastian, Gielarowiec Małgorzata, Jankowska Beata, Skomro Marzena, Kądziołka Kamil, Leja Monika, Leja Sebastian, Rutkowski Bartłomiej, Wilk Krzysztof, Wingert Rafał, Żyła Tomasz

Rok 2011/2012

Bakalarczyk Damian, Drelich Renata, Kąkol Kamila, Kołodziej Agnieszka, Kołodziej Joanna, Koraszyński Arkadiusz, Kusy Grzegorz, Kut Klaudia, Lesiczka Katarzyna, Panek Kinga, Pata Bartłomiej, Szczygieł Adam, Szczygieł Paweł, Szynal Patrycja, Zygarlicki Dawid.

Rok 2012/2013 

Drelich Mariusz, Jankowski Piotr, Kopciuch Ewelina, Kulczycka Marta, Mazurkiewicz Daniel, Myćka Grzegorz, Siara Stefania, Szynal Tomasz, Ścibor Dawid, Wawrów Przemysław, Ważny Tomasz, Wilk Wioletta, Wojtuch Małgorzata.

 

Rok 2013/2014

Kąkol Wioleta, Leja Klaudia, Luchowski Wojciech, Mękal Paweł, Siwiec Paulina, Witko Marzena

Rok 2014/2015

Jankowski Dawid, Kut Natalia, Leja Agnieszka, Majewski Mateusz, Siara Dawid, Zygarlicka Karolina

Rok 2015/16

Bieniarz TomaszGórska Aleksandra, Grelak Agnieszka, Kopciuch Marcin, Kusy Agata, Morko Aleksandra, Panek Weronika, Luchowski Maciej, Szynal Adam, Świderski Oskar.

Rok 2016/2017

Bieniarz Martyna, Kiełb Jakub, Motyka Mateusz, Zygarlicka Magdalena, Zygarlicki Maciej.


Wykaz podręczników
na rok szkolny
2018/2019

Publiczne Gimnazjum

Statut Publicznego Gimnazjum

Nasza szkoła


Adres


Nowy Lubliniec 75
37-611 Cieszanów

tel/fax (016) 6311567

splubliniec@wp.pl 

Galeria


Linki

Urząd  Miasta i Gminy
w Cieszanowie

Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
w Krakowie

 


 
Pogoda

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Generowanie strony [s]: 0.0065
Zapytania SQL: 18
© Copyright 2017 Jan Bańkowski